تصویر ali.j

چگونه روغن زیتون به قلب شما کمک می کند ؟

قبل از اینکه قلب شما از فواید روغن زیتون برخوردار گردد ، چند غذای انباشته از روغن زیتون را باید مصرف کرد ؟ حتی بعد از صرف یک غذا امکان دارد بدن شما از فواید روغن زیتون بهره مند شود . در بررسی افراد با کلسترول بالا تست خونی آنها نشان داد که درست دو ساعت بعد از مصرف صبحانه غنی شده با روغن زیتون فنولیک بدن آنها پتانسیل کمتری برای لخته شدن خون دارد .

سیر ناراحتی های قلبی 

وای !! پوشش داخلی بدن شما !!

 

چگونه روغن زیتون به قلب شما کمک می کند ؟  قبل از اینکه قلب شما از فواید روغن زیتون برخوردار گردد ، چند غذای انباشته از روغن زیتون را باید مصرف کرد ؟  حتی بعد از صرف یک غذا امکان دارد بدن شما از فواید روغن زیتون بهره مند شود . در بررسی افراد با کلسترول بالا تست خونی آنها نشان داد که درست دو ساعت بعد از مصرف صبحانه غنی شده با روغن زیتون فنولیک بدن آنها پتانسیل کمتری برای لخته شدن خون دارد .

 

ممکن است درباره این لایه نازک سلول ها که رگ های خونی شما را پر می کنند فکر می کنید ولی آن لایه برای بدن شما کارهای بحرانی را انجام می دهد .

در واقع آن لایه نازک چگونگی گشاد شدن و تنگ شدن رگ های خونی را کنترل می کند و اجازه می دهد که اکسیژن و مواد مغذی در هر قسمت بدن شما جریان پیدا کند ، این پوشش سلولی نیز کمک می کند تا لخته شدن خون را تنظیم کند و نیز به دلیل این که لخته شدن خون موجب انسداد شریان ها می گردد بسیار مهم است بررسی کنید کدام مرکز اصلی برای شما خطر دارد و دریابید برای کنترل آن ها چه می توانید بکنید .

 

سیر ناراحتی های قلبی   وای !! پوشش داخلی بدن شما !! ممکن است درباره این لایه نازک سلول ها که رگ های خونی شما را پر می کنند فکر می کنید ولی آن لایه برای بدن شما کارهای بحرانی را انجام می دهد . در واقع آن لایه نازک چگونگی گشاد شدن و تنگ شدن رگ های خونی را کنترل می کند و اجازه می دهد که اکسیژن و مواد مغذی در هر قسمت بدن شما جریان پیدا کند ، این پوشش سلولی نیز کمک می کند تا لخته شدن خون را تنظیم کند و نیز به دلیل این که لخته شدن خون موجب انسداد شریان ها می گردد بسیار مهم است بررسی کنید کدام مرکز اصلی برای شما خطر دارد و دریابید برای کنترل آن ها چه می توانید بکنید .

 

برای داشتن رگ های خونی بهتر ، بخورید !

 

تحقیقات بیشتر نشان می دهد که چگونه رژیم غذایی پوشش رگ های خونی را تحت تاثیر قرار می دهد . خوردن درست یک غذای پرچرب می تواند از کار شریان جلوگیری کند . به عبارت دیگر خوردن غذای پرچرب شریان را از انجام وظیفه باز می دارد . ولی با اتخاذ یک رژیم غذایی که برای سلامتی قلب مفید باشد و همچنین با مصرف آنتی اکسیدانت های چرب و بهره مند شدن از فواید روغن زیتون می توانید ، به پوشش سلول هایتان کمک کنید و آن ها را مورد نوازش قرار دهید .

 

برای داشتن رگ های خونی بهتر ، بخورید !  تحقیقات بیشتر نشان می دهد که چگونه رژیم غذایی پوشش رگ های خونی را تحت تاثیر قرار می دهد . خوردن درست یک غذای پرچرب می تواند از کار شریان جلوگیری کند . به عبارت دیگر خوردن غذای پرچرب شریان را از انجام وظیفه باز می دارد . ولی با اتخاذ یک رژیم غذایی که برای سلامتی قلب مفید باشد و همچنین با مصرف آنتی اکسیدانت های چرب و بهره مند شدن از فواید روغن زیتون می توانید ، به پوشش سلول هایتان کمک کنید و آن ها را مورد نوازش قرار دهید .  محققین با اضافه کردن فنولیک ها به روغن به منظور کمک به پوشش سلولی کار مهمی در جهت کمتر چسبناک شدن خون انجام می دهند و احتمال لخته شدن خون را کاهش می دهند . با خوردن روغن زیتون و سایر حفاظت کننده های سلولی ، وضع جریان خون خود را بهبود بخشید و ارتقا دهید . درسفر بعدی تان به بقالی و سبزی فروشی ها ، برای داشتن یک قلب سالم باید لیست خرید خود را مجددا بررسی کنید

 

 

محققین با اضافه کردن فنولیک ها به روغن به منظور کمک به پوشش سلولی کار مهمی در جهت کمتر چسبناک شدن خون انجام می دهند و احتمال لخته شدن خون را کاهش می دهند .

با خوردن روغن زیتون و سایر حفاظت کننده های سلولی ، وضع جریان خون خود را بهبود بخشید و ارتقا دهید .

درسفر بعدی تان به بقالی و سبزی فروشی ها ، برای داشتن یک قلب سالم باید لیست خرید خود را مجددا بررسی کنيد . و در اين خصوص نظر پزشك متخصص را جويا شويد .

 

 ترجمه : دكتر هادي شريعتي 

منبع : real age 

فقط کافیست که ایمیل دوستان خود را وارد کنید