در منزل خودتان ژل لاغری موضعی تهیه کنید!

از بین بردن سلولیت (التهاب حاد پوست) یکی از مشکلاتی است که این روزها به دغدغه زنان تبدیل شده است و آنها هر راهی را برای خلاص شدن از آن امتحان می کنند.

 

از بین بردن سلولیت (التهاب حاد پوست) یکی از مشکلاتی است که این روزها به دغدغه زنان تبدیل شده است و آنها هر راهی را برای خلاص شدن از آن امتحان می کنند.

در اینجا پیشنهاد بسیار خوبی را برای خانم ها داریم که می توانند به طور طبیعی ،به راحتی و بدون صرف هزینه ای به هدف خود نزدیک شوند.البته باید توجه داشت که در طول این درمان نباید از خوردن میوه ها وسبزیجات و انجام برخی فعالیت های پزشکی غافل شوند.

لیف خشک بر روی پوست

این روش به طور فوق العاده ای عمل می کند، ماساژ روزانه باعث تحریک میکروسیرکولاسیون شده و پوست را براق و نرم می کند. همچنین این کارسلول های جوانسازی را نیز تحریک کرده و به جریان صحیح لنفافی کمک می کند. به این منظور لازم است لیف مورد استفاده از جنس الیاف باشد و به مدت 15 دقیقه از آن استفاده کرد، پس از استحمام نیز به وسیله روغن نارگیل و زیتون بدن خود را مرطوب کنید.

لایه بردار قهوه

کافئین اثر سفت کنندگی داشته و به جریان خون و لنف کمک می کند.می توانید پیش از استحمام از مخلوط زیر(به مدت 2 تا 3بار در هفته) کمک بگیرید:مواد لازم: 1/4 فنجان قهوه / 2تا 3 قاشق چایخوی روغن نارگیل/ 2 قاشق چایخوری شکرمواد را باهم مخلوط کرده و در ظرف شیشه ای نگهداری کنید و به هنگام نیاز از آن استفاده کنید. به وسیله این مخلوط بدن خود را ماساژ دهید تا 4هفته آینده شاهد نتایج شگفت آن باشید.

 اسیدهای چرب امگا 3

رژیم غذایی سالم برای ارگانیسم های بدن و از بین بردن سلولیت نقش مهمی را ایفا می کند. گفتنی است که با مصرف چربی های غلط میزان سلولیت تشدید می گردد.به منظور جلوگیری از بروز سلولیت لازم است که مصرف ماهی دریا و یا مکمل اسیدهای چرب امگا3 را در رژیم غذایی روزانه خود بگنجانید.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

 

دیدگاه جدیدی بگذارید