حسابی برای حق بیمه کارگران

دولت در نظر دارد حسابی برای حق درمان کارگران در نظر بگیرد تا مشخص شود حق بیمه دریافتی آیا برای درمان هزینه شده یا نه 

دولت در نظر دارد حسابی برای حق درمان کارگران در نظر بگیرد تا مشخص شود حق بیمه دریافتی آیا برای درمان هزینه شده یا نه 

نایب رییس مجلس شورای اسلامی اقدام رییس‌جمهور در ایجاد حسابی جهت واریز حق بیمه درمان کارگران را مثبت ارزیابی کرد وگفت: این اقدام نوعی شفافیت مالی است نه دخالت.


به گزارش وبدا، به نقل از خبرگزاری خانه ملت دکتر مسعود پزشکیان، بامثبت ارزیابی کردن اقدام اخیر رییس جمهور برای ایجاد حسابی جهت واریز پول درمان حق بیمه کارگران، افزود: بدون شک شفاف کردن هر نوع معامله و پرداختی اقدامی منطقی است زیرا باید مشخص شود چه اندازه از مردم پول گرفته می شود و چه میزان از آن پول برای اهداف مورد نظر هزینه می شود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: گاهی برخی گره‌‌ها در کارمان از آن جهت رخ می دهد که چگونگی انجام وظایفمان را به طور روشن و شفاف اعلام نمی‌کنیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم درباره برخی اظهارات نسبت به اینکه گفته شده رییس جمهور حق دخالت در چنین موضوعاتی را ندارد، تصریح کرد: این اقدام دخالت نیست بلکه در واقع نوعی شفاف سازی است؛ حاکمیت موظف است از حقوق مردم دفاع کند به عنوان مثال نمی توان بر اساس تعهدی که مسئولان به مردم می دهند پول های اخذ شده در جای دیگری هزینه شود؛ اگر قرار به چنین تخلفی باشد چه کسی باید نظارت لازم را انجام دهد؟

نایب رییس مجلس شورای اسلامی، گفت: مگر قرار است تخلفی صورت گیرد که برخی ها از شفافیت هراس دارند؟ در واقع سایتی هم باید راه اندازی شده تا تکلیف این پول ها روشن شود؛ اگر به نهادی گفته شود که باید دخل و خرجش را روشن کند آیا دخالت در امور است؟ اگر گرهی در کار نیست پس این دخل و خرج باید شفاف شود.

دیدگاه جدیدی بگذارید