اسامی محصولات بدون مجوز اعلام شد

چند محصول غذایی و شرکت تولیدکننده به دلیل نداشتن مجوزهای لازم از سوی سازمان غذاودارو غیر مجاز اعلام شدند ، این خبر را سخنگوی این سازمان اعلام کرد

چند محصول غذایی و شرکت تولیدکننده به دلیل نداشتن مجوزهای لازم از سوی سازمان غذاودارو غیر مجاز اعلام شدند ، این خبر را سخنگوی این سازمان اعلام کرد 

محمد هاشمی با اعلام اسامی 7 محصول فاقد مجوز بهداشتی اظهار داشت: تولید کنندگان این محصولات غذایی فاقد مجوزهای مورد نیاز سازمان غذا و دارو بوده و اجازه تولید و عرضه هیچ یک از محصولات را ندارند.

هاشمی شرکت و محصولات غذایی فاقد پروانه ساخت و مجوز از وزارت بهداشت را شرکت پنیر لیقوان با نام‌های تجاری آرخاایل و فیروز امجدی، نوشیدنی ویتامین C با نام تجاری (pokka vitaene،کوهساران عنوان کرد.

سخنگوی سازمان غذا و دارو همچنین کمپوت آناناس با نام تجاری leonard، خاویار کشور آذربایجان با نام تجاری deniz tohfeleri، کلوچه با نام تجاری محبوب و چیپس سنتی با نام تجاری ایرانیان که فاقد تاریخ مصرف و دارای مزه و رنگ نامناسب است از دیگر محصولاتی هستند که سازمان غذا و دارو آنان را غیرمجاز اعلام کرده است.

وی با بیان اینکه اعلام اسامی متخلفان در راستای تاکیدات ریاست سازمان غذا و دارو مبنی بر تشدید نظارت بر سطح عرضه محصولات صورت می‌پذیرد. به مردم و متخلفان اطمینان داد این دستور با جدیت توسط بازرسان سازمان غذا و دارو پیگیری می‌شود.

هاشمی در پایان از هموطنان خواست در صورت مشاهده محصولات غیر مجاز اعلام شده با اطلاع رسانی سریع، روابط عمومی سازمان غذا و دارو، معاونت‌های غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سراسر کشور و نیروی انتظامی را آگاه سازند تا نسبت به جمع آوری آنها در کوتاهترین زمان ممکن اقدام شود.

تسنیم

دیدگاه جدیدی بگذارید